Loading…
Bie tavani në njërën nga ndërtesat në Prishtinë, lëndohen qiraxhinjët |VIDEO
  • 10/08/2018 | 21:08

Bie tavani në njërën nga ndërtesat në Prishtinë, lëndohen qiraxhinjët |VIDEO

Një çift të ri, pësoi jo pak lëndime si pasojë e rënies së një pjese të tavanit të banesës ku jetonin, derisa po flinin.


Me këtë ngjarje është njoftuar edhe policia, e cila i ka udhëzuar këta të dy që rastin ta ndjekin me padi civile, njofton Klan Kosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë