Loading…

Bien temperaturat: Retë do të mbulojnë bregdetin shqiptar për pak ditë |TABELA

  • 16/06/2019 | 19:13

Bien temperaturat: Retë do të mbulojnë bregdetin shqiptar për pak ditë |TABELA

Temperaturat pritet të pësojnë rënie ditëve në vijim në shumë vende, njësoj do të jetë edhe në Shqipëri, shkruan Gazeta Metro.


Gjatë javës në vazhdim temperaturat do të jenë më të ulëta, ndërsa ka mundësi edhe për reshje shiu.

Temperatura maksimale në Shqipëri do të jetë 28 gradë Celsius, ndërsa ajo minimale 23 gradë.

Më poshtë, gjeni parashikimin më të detajuar:

Kujtojmë se meterologët kanë parashikuar një verë të nxehtë në të gjithë Evropën./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 13:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë