Loading…

Big Mama shpërthen në lot: Kjo është arsyeja

  • 08/12/2021 | 17:54

Big Mama shpërthen në lot: Kjo është arsyeja

Big Mama është banorja e fundit që ka hyrë brenda shtëpisë më të famshme ‘Big Brother Albania VIP’.


Këngëtarja shqiptare njihet për karakterin e saj të fortë.

Por gjatë ditës ajo është parë duke qajtur. Ajo ju shpjegonte banorëve se si nëna e saj ishte kundër hyrjes së saj brenda shtëpisë.

Madje ajo shpjegoi se ajo i kishte thënë se edhe nëse hyn nuk do ta shikojë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë