Loading…

BIK-u ka një njoftim të rëndësishëm për ata që falin namazin

  • 30/10/2021 | 21:54

BIK-u ka një njoftim të rëndësishëm për ata që falin namazin

Duke filluar nga mesnata e sotme bëhet ndërrimi i orës.


Ora sonte do të ndryshohet për 60 minuta prapa, andaj rrjedhimisht edhe oraret e faljes së namazëve do të ndryshojnë.

Bashkësia Islame e Kosovës ka njoftuar për kohët e namazit për nesër dhe për muajin nëntor.

Ata kanë postuar takvimin zyrtar i Bashkësisë Islame të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë