Loading…

Bikinit e vogla për përmasat e Angelës, modelja provokon me gjoksin

  • 11/07/2020 | 10:25

Bikinit e vogla për përmasat e Angelës, modelja provokon me gjoksin

Angela Martini provokoi me gjoksin në foton me bikini.


Angela Martini ditët e fundit ka qenë shumë aktive me fotografi nga pushimet, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, modelja pozoi e veshur me një minifund, ndërsa në pjesën e sipërme po mbante veshur bikini.

Bikinit e vogla mezi po ia mbulonin gjoksin Angelës, e cila pozoi joshëse teksa po e shijonte një gotë me verë.

Kujtojmë se Angela Martini është e martuar me Dragos Savulescun, për lidhjen me të cilin komentohet vazhdimisht.

 

View this post on Instagram

 

Hi 🌞

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë