Loading…
Bilbilat e Mushtishtit humbin një person shumë të dashur
  • 19/02/2019 | 17:23

Bilbilat e Mushtishtit humbin një person shumë të dashur

Sahidja Safetja dhe Shyhrete Behluli janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore, transmeton Gazeta Metro.


Për vite me radhë, kanë qenë të perfolura jo vetëm për muzikën që kultivojnë, por edhe për jetën e tyre private.

Te trija janë mjaft aktive në rrjete sociale ku publikojnë foto nga jeta profesionale dhe private.

Sot ato përmes një postimi kanë treguar se kanë humbur një person shumë të rëndësishëm.

Ato humbën mësuesin e tyre të parë të muzikës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë