Loading…

Binjaket imitojnë skenat e filmit vizatimor (Video)

  • 02/04/2017 | 10:52

Binjaket imitojnë skenat e filmit vizatimor (Video)

Këto dy Binjake imitojnë çdo lëvizje të Anës edhe Elsës tek “Frozen” 

Këto dy vajza binjake, janë aq të vogla por arrijnë që të imitojnë veprimet e personazheve të filmit vizatimor “Frozen”.  Me sa duket ato kanë fiksuar gjithçka nga skena e filmit të tyre të dashur.

Shihni pamjet dhe do zbaviteni pa masë:/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë