Loading…
Biondina hapi shampanjën me thikë, por shihni në çfarë situate ndodhet
  • 19/03/2018 | 17:34

Biondina hapi shampanjën me thikë, por shihni në çfarë situate ndodhet

Ndoshta ju ka shkuar ndërmend se si ka mundur të përfundoj ky tentim i saj.


Dikush i ka thënë që shihja e shampanjës mund të hapet me thikë. E ka kapur thikën dhe ka tentuar të ia heq tapën .

Për dikë ndoshta është i mundshëm ky rast, por duket të ketë aftësi, transmeton gazetametro.net

Por duket që vajza në fjalë nuk e ka pasur atë aftësi, kështu që në momentin kur e ka kapur thikën shishja ka përfunduar diku tjetër.

Shikoni videon dhe do të kuptoni shumë mirë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë