Loading…

Birra Peja e dhezë atmosferën në Sunny Hill Festival 

  • 13/08/2022 | 14:04

Birra Peja e dhezë atmosferën në Sunny Hill Festival 

Birra Peja së bashku me produktet tona; pijen energjike GO+ dhe ujin Akull kanë pasur kënaqësinë edhe këtë vit të mbështesin festivalin Sunny Hill dhe të jemi në mesin tuaj në katër netët më të paharrueshme në Prishtinë.


Kemi përgatitur për ju një përmbledhje të momenteve magjike të cilat i ndamë me audiencën më të zjarrtë ndonjëherë që shijuan muzikën e yjeve botërore dhe vendore të muzikës duke përfshire Dua Lipa, Skepta, AJ Tracey, J Balvin, dhe Diplo mes shumë të tjerësh…

Birra Peja do jetë përgjithmonë krenare dhe mbështetëse për organizimet kulturore që promovojnë vlerat dhe artistët në sytë e botës siç ishte edhe Sunny Hill Festival.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë