Loading…

Bisedime mes udhëheqësit të Njësisë Speciale dhe atij të KFOR’it në Jarinjë

  • 02/10/2021 | 08:38

Bisedime mes udhëheqësit të Njësisë Speciale dhe atij të KFOR’it në Jarinjë

Në pikën kufitare në Jarinjë, ku po pritet të bëhet heqja e barrikadave, po vazhdon të jetë situata e qetë.

Ekipet e Klan Kosovës të cilat po qëndrojnë atje kanë bërë të ditur se ka pasur disa bisedime të thjeshta mes udhëheqësit të Njësisë Speciale dhe atij të KFOR-it në Jarinjë.

Në mëngjes  protestuesit kanë filluar t’i ndezin kamionët, njofton Klankosova.tv.

Barrikaduesit kanë qëndruar të gatshëm dhe të relaksuar si dhe janë kujdesur që të mos lënë mbeturina, duke i djegur ato.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë