Loading…

Bislimi i dorëzon raport Konjufcës për marrëveshjet e dala nga dialogu me Serbinë

  • 10/06/2021 | 22:24

Bislimi i dorëzon raport Konjufcës për marrëveshjet e dala nga dialogu me Serbinë

Zëvendëskryeministri i Kosovës Besnik Bislimi, në emër të kryeministrit Albin Kurti, i ka dorëzuar kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, një raport për zbatimin e marrëveshjeve të dala nga dialogu me Serbinë.


Klani kosova e ka siguruar këtë raport ku jepen detaje të hollësishme për (mos)zbatimin e këtyre marrëveshjeve.

Më poshtë mund ta lexoni dokumentin e plotë:

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë