Loading…

Blendi Fevziu ndryshon pamjen, nuk është më tullac

  • 02/12/2021 | 17:56

Blendi Fevziu ndryshon pamjen, nuk është më tullac

Emri i shumë komentuar dhe shumë i rëndësishëm i televizionit, Blendi Fevziu, ka ngjallur shumë reagime me postimin e fundit, transmeton Gazeta Metro.


Ai është i njohur për stilin e tij stoik, veshje elegante dhe tullac prej vitesh.

Ndërsa në postimin e fundit ai zgjodhi të trajtoj me sportivitet dhe të sjell pak frymë humoristike në profilin e tij në Instagram. Ai postoi disa fotografi të tija në disa versione të ndryshme, por të gjitha ishin kryesish me flokë.

“Pas një votimi 24 orësh kjo foto e parë fitoi më shumicë të ndjeshme votash. E ndjekur nga fotoja dytë. Falënderoj edhe një klinike që më ofroi të më mbjellë flokët dhe të mi bejë kaçurrela si këtu. Po unë preferoj të mbetëm si në foton e fundit. Jam shumë komod ashtu”, ka shkruar gazetari me plot humor./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë