Loading…

Bleona Qereti e ‘zjarrtë’ në bikine, fokuson gjoksin

  • 20/05/2022 | 11:16

Bleona Qereti e ‘zjarrtë’ në bikine, fokuson gjoksin

Bleona Qereti postoi një foto të re.


Ajo shihet e veshur në bekine të kuqe derisa ka pozuar nga afër.

Me flokët e mbledhura lartë e pak grim ao duket kaq bukur.

Ajo gjithmonë është konsideruar si një nga femrat më të bukura shqiptare./InfoKosova/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë