Loading…

Bleona Qereti ka publikuar fotografit nga videoklipi i ri: Duket përvëluese

  • 18/02/2020 | 19:22

Bleona Qereti ka publikuar fotografit nga videoklipi i ri: Duket përvëluese

Bleona Qereti ka paralajmëruar fansat e saj se po i rikthehet muzikës, me këngë e klip të ri.


“Haters” do të mbaj emrin projekti i radhës nga artistja i cili do të ketë premierën me datë 1 mars.

Kështu ka treguar vetë Bleona përmes disa imazheve në llogarinë e saj në Instagram.

Përpos datës së publikimit, Qereti ka publikuar edhe disa fotografi se si do të duket në klip, e mund të themi se ajo shfaqet tejet sexy në këto imazhe.

 

View this post on Instagram

 

Counting $ 🤍 #haters out March 1st 🤍 #bleona #ispeakcash #dinero #cash

A post shared by Bleona (@bleona) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë