Loading…

Blerand Stavileci tallet keq me rrahjet në kuvendet zgjedhore të LDK’së

  • 16/06/2019 | 20:47

Blerand Stavileci tallet keq me rrahjet në kuvendet zgjedhore të LDK’së

Këshilltari i kryeparlamentarit Kadri Veseli, si dhe asamblist në Kuvendin Komunal të Prishtinës, Blerand Stavileci, është tallur me rrahjet që po ndodhin brenda LDK’së gjatë procesit zgjedhor të kësaj partie, shkruan Gazeta Metro.


Stavileci ka bërë një krahasim të Konventës së nëntë të PDK-së ku Kadri Veseli u rizgjedh kryetar i kësaj partie dhe procesit zgjedhor të nëndegës së LDK-së, e cila është pjesë e Degës së Tretë presidenti Ibrahim Rugova.

Më poshtë keni 2 postimet e tija në Facebook./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë