Loading…

Blerim Destani dhe Robert De Niro bëjnë gjestin që bëjnë krejt shqiptarët

  • 03/12/2019 | 19:50

Blerim Destani dhe Robert De Niro bëjnë gjestin që bëjnë krejt shqiptarët

Aktori Blerim Destani i cili luajti krahë aktorit të famshëm Robert De Niro, e ka detyruar këtë të fundin të bëj gjestin që e bën çdo shqiptarë, transmeton Gazeta Metro. 


Mbase mund t’ju duket e pavërtetë por po, Robert De Niro e ka bërë shqiponjën. Aktori i famshëm, fitues i shumë çmimeve dhe ka bërë shqiponjën dy krenare Blerim Destanit.

“Me Robert De Niro në xhirimet e filmit “Comeback Trail”. Një nga momentet më të mira të karrierës sime”, ”, ka shkruan Blerimi krahas fotografive me De Niron./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë