Loading…

Blerim Latifi krahas fotografisë me Veselin: Me njeriun që do ta drejtojë shtetin

  • 12/09/2019 | 12:46

Blerim Latifi krahas fotografisë me Veselin: Me njeriun që do ta drejtojë shtetin

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Blerim Latifi, ka publikuar një fotografi me kreun e kësaj partie, njëherit, kandidat për kryeministër, Kadri Veseli, trasnmeton Gazeta Metro.


Latifi ka shkruar se është duke punuar me njeriun i cili do ta drejtoj shtetin pas zgjedhejve të jashtëakonshme të 6 tetorit, me Kadri Veselin.

“Një moment pune me liderin që do ta drejtojë shtetin pas 6 tetorit”, ka shkruar Latifi në rrjetin social Facebook, krahas fotografisë që i ka bashkagjitur.

Kujtojmë, që zgjedhjet e 6 tetorit kanë ardhur si pasojë e dorëheqjes së ish-kryemnistrit Ramush Haradinajt, ndërsa nga buxheti i Kosovës janë ndarë 6 milionë euro për oraginimizin e zgjedhjeve./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë