Loading…

Blerim Maqastena publikon video në pranga dhe i rrethuar nga policët serbë, ja çfarë shkruan

  • 07/06/2021 | 15:27

Blerim Maqastena publikon video në pranga dhe i rrethuar nga policët serbë, ja çfarë shkruan

Asamblisti i PSD-së në Podujevë, Blerim Maqastena, ka publikuar një video ku shihet me i prangosur dhe i rrethuar nga forcat e policisë serbe.


Maqastena ka treguar në Facebook se videoja është xhiruar në shkurt të këtij viti, derisa po qëndronte i burgosur në Serbi.

“Vetëm fizikisht i prangosur! 23.02.2021”, ka shkruar Maqastena.

Ndryshe, Maqastena ishte arrestuar në dhjetor të vitit 2020 për shkak të kalimit te kufirit përgjatë fshatit Mirovc.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë