Loading…

Blero këshillon Blerandon: Ti je t’u u përballë me njerëz të pafytyrë, përditë

  • 03/12/2023 | 15:06

Blero këshillon Blerandon: Ti je t’u u përballë me njerëz të pafytyrë, përditë

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero ka bërë një bisedë me Blerandon.


Ai i ka thënë disa këshilla atij, teksa të dy po ushqeheshin.

“Ti je t’u u përballë me njerëz të pafytyrë, përditë”, është shprehur në një moment Blero.

Për të dëgjuar këshillat që ia dha Blero, Blerandos, klikoni videon e mëposhtme

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë