Loading…

Blero poston edhe një fotografi me të dashurën e re

  • 24/11/2022 | 12:03

Blero poston edhe një fotografi me të dashurën e re

Pak kohë pasi konfirmoi ndarjen nga Afrona Dika, Blero duket se ka nisur një romancë të re.


Ishte vetë këngëtari që shtoi dyshimet me një foto që publikoi disa javë më parë, ku shfaqej krah një vajze misterioze.

Ai publikoi një foto me një bionde, fytyrën e së cilës e fshehu për publikun.

Mediat kosovare raportuan se e dashura e re është një vajzë shqiptare që jeton në Gjermani por nuk është fytyrë publike. Ndërkohë, së fundmi, këngëtari ka publikuar një tjetër imazh, në të cilin nuk e zbulon portretin e vajzës, por shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë