Loading…

Blerona Qereti takohet me çiftin Haradinaj: Ka diçka për t’iu thënë |PAMJE

  • 23/04/2019 | 18:00

Blerona Qereti takohet me çiftin Haradinaj: Ka diçka për t’iu thënë |PAMJE

Këngëtarja Bleona Qereti mbrëmë u takua me kryeministrin Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, për të cilët ka pasur vetëm fjalë të mira, transmeton Gazeta Metro.


Bleona Qereti, u takua mbrëmë me miken e saj më të mirë të shkollës, Anita Muçajn, e më pas edhe me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili ishte i ftuar në “Kurthin e Piter Pan”.

Këngëtarja postoi një fotografi me çiftin Haradinaj duke e përshkruar atë kështu: “Anita Muçaj – është fjalë për fjalë mikja ime më e mire nga shkolla (Akademia e Arteve) dhe ai është burri më i mirë nga të gjithë– një forcë që duhet llogaritur”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë