Loading…

Blerona shfaqet nga Anglia: Vjen me poza joshëse në fustan të kuq

  • 12/09/2019 | 10:55

Blerona shfaqet nga Anglia: Vjen me poza joshëse në fustan të kuq

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri, është duke qëndruar së fundi në Londër dhe nga atje ka mahnitur me pamjen e saj, transmeton Gazeta Metro.


E veshur me një fustan të kuq në të cilin i ka theksuar linjat, po duket si modele.

Fotot e fundit të postuara nga ajo kanë marrë menjëherë vëmendje duke u komplimentuar jashtë mase dukja e saj.

Një prej ndjekësve i thotë se ‘e tranove krejt Anglinë”. E dikush tjetër po ia dedikon vargjet e këngës ‘Ngjyra kuqe’ nga Adrian Gaxha dhe Floriani.

Më poshtë keni fotografitë e saj./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë