Loading…

Blerta Deliu flet me lot në sy për vjehrrën: Ka qenë grua e jashtëzakonshme, më ka ndihmuar shumë

  • 23/10/2022 | 15:08

Blerta Deliu flet me lot në sy për vjehrrën: Ka qenë grua e jashtëzakonshme, më ka ndihmuar shumë

Blerta Deliu ka përkujtuar vjehrrën e saj.


Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu teksa e ka shijuar ushqimin meksikan ka shpalosur detaje të ndryshme nga jeta e saj.

Përveç ushqimit, të qeshurave, batutave e përgjigjeve ndaj publikut e shumë temave të tjera, aty nuk munguan as momentet emocionuese.

Gjatë emisionit “Shija e Anës” në Klan Kosova, Blerta Deliu u emocionua duke kujtuar vjehrrën e ndjerë dhe e ndau me publikun momentin kur e kishte kuptuar se vjehrra e saj kishte ndërruar jetë.

“E kam pasur shumë vështirë dhe nuk kam ditur si të sillem me burrin. Ka qenë grua e jashtëzakonshme, më ka ndihmuar shumë në rritjen e djalit, është kthyer nga Gjermania për të qenë afër meje. Ka qenë shumë moment i vështirë vdekja e saj”, u shpreh ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë