Loading…

Blerta Deliu: Ndërtimi i shtetit kërkon sakrificë

  • 03/02/2021 | 17:10

Blerta Deliu: Ndërtimi i shtetit kërkon sakrificë

Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu ka falënderuar partinë ku bën pjesë për besimin e ofruar që të kandidojë për deputete.

“Jam e nderuar që PDK sërish më ka vlerësuar që të kandidoj dhe të kërkoj besimin tuaj edhe në zgjedhjet e 14 shkurtit. Bërja e shtetit ka kërkuar sakrificë, ndërtimi i shtetit kërkon sakrificë. Në të gjitha këto procese, kishte momente sfidash, reflektimesh, por edhe kënaqësi e krenari”, ka shkruar Deliu në Facebook, përcjell Periskopi.

Ajo ka kërkuar besimin e votuesve për zgjedhjet e 14 shkurtit, në mënyrë që të vazhdojë përfaqësimin e tyre me vizionin e PDK-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë