Loading…

‘Blindohet’ Hashim Thaçi, nën masa të forta sigurie në ‘Opinion’ |VIDEO

  • 06/09/2018 | 22:31

‘Blindohet’ Hashim Thaçi, nën masa të forta sigurie në ‘Opinion’ |VIDEO

Këtë sezon emisioni ‘Opinion’ ka nisur me dy të ftuar të cilët kanë qenë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të zhvillimeve që kanë ndodhur.


I ftuari i parë është Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i cili po flet në emisionin ‘Opinion’ për temën më të nxehtë mbarë shqiptare, çështje e kufijtë të Kosovës dhe marrëveshjet me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç.

Edhe ky fillim sezoni ka rezervuar disa prapakuinta tepër interesante.

Nën masa të forta sigurie ka mbërritur në ambientet e TVKlan Presidenti i Kosovës Thaçi. Siç shihet edhe në video është bërë kontrolli i gjithë vendit nga shoqëruesit e tij dhe ai është shoqëruar në dhomën e grimit dhe në studio nga drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu dhe stafi.

Ndiqni më poshtë disa video tepër interesante të të ftuarve dhe stafit të emisionit ‘Opinion’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë