Loading…

Blleki publikon këngën e re, ‘Maska’ vjen me një skenografi bardhe dhe zi

  • 03/05/2021 | 21:38

Blleki publikon këngën e re, ‘Maska’ vjen me një skenografi bardhe dhe zi

Reperi i njohur nga Gjilani, Blleki, është rikthyer me projekt të ri muzikor pas disa muajsh.


“Maska” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar vet artisti, kurse për ‘beat’-in është përkujdesur Rzon dhe Pllumbeats. Videoja i është besuar ‘DardanVisuals’ dhe tashmë e gjeni të plotë në kanalin e tij në YouTube.

Duket se ky është projekti i radhës i Bllekit pas shkëputjes nga labeli “PINT”, nga i cili raportohet se është larguar.

Gjithashtu, kënga vjen pak javë pas raportimeve se është liruar nga burgu që thuhej se u arrestua nga policia për posedim të substancave narkotike.

“Hennessy”, “Mbi dozë”, “Mafi” – janë disa prej hiteve të tij që i lansoi gjatë vitit të kaluar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë