Loading…

Bllokohet autostrada ‘Ibrahim Rugova’: Aksident i rëndë në mes dy kamionëve

  • 23/12/2021 | 17:57

Bllokohet autostrada ‘Ibrahim Rugova’: Aksident i rëndë në mes dy kamionëve

Janë ndeshur dy kamion në Autostradën ‘Ibrahim Rugova’ ku me këtë rast është bllokuar edhe atuostrada, shkruan Gazeta Metro.


Ky aksident ka ndodhur tek ‘Qafa e Dulës’ teksa ka të lëndruar por jo edhe të vdekur.

Autostrada është e bllokuar qe 30 minuta dhe po pritet që të zhbllokohet.

Gazeta Metro do të ju mbaj të informuar për detajet e rastit.

Më poshtë keni fotografi të aksidentit. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë