Loading…

Bllokohet rruga Mitrovicë-Zveçan, kjo është arsyeja

  • 14/08/2022 | 18:09

Bllokohet rruga Mitrovicë-Zveçan, kjo është arsyeja

Nga ora 10:00 e mëngjesit të sotëm rruga Mitrovicë-Zveçan është bllokuar për qarkullim të automjeteve.


Branisllav Radoviq, zëdhënës i policisë për rajonin e veriut, ka thënë për KosovaPress se deri te bllokimi i rrugës ka ardhur si rezultat i rrëshqitjes së dheut dhe gurëve te vendi i quajtur Kërshi i Dudës.

“Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ekipet përkatëse janë duke punuar në pastrimin e rrugës edhe gjatë kohës kur po raportojmë. Fatmirësisht, nuk ka të lënduar”, tha Radoviq.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë