Loading…

Bllokohet shefi i rendit dhe një polic tjetër në malet e Tepelenës

  • 12/05/2017 | 09:31

Bllokohet shefi i rendit dhe një polic tjetër në malet e Tepelenës

Kishin dalë për kontroll të territorit që prej mëngjesit të djeshëm.


Shefi i rendit i komisariatit te Tepelenes dhe vartesi i tij kane mbetur në zonat malore mes Progonatit dhe Nivicës. Dy policët e komisariatit të Tepelenës kanë dalë për kontroll të territorit që prej mëngjesit të djeshëm.

Sipas informacionit te deritanishem, ata kane kerkuar ndihme dhe kane deklaruar se jane mire nga gjendja shendetesore. Dy efektivët që janë bllokuar në zonat malore të Progonatit dhe Nivicës janë Roland Zhapa dhe Fejzo Meçe. Sipas policise lokale mesohet se ne ndihmë të tyre pritet të shkojë një helikopter.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë