Loading…

BMW-ja përshëndet shkuarjen e shefit të Mercedesit në pension me një spot interesant

  • 03/06/2019 | 11:15

BMW-ja përshëndet shkuarjen e shefit të Mercedesit në pension me një spot interesant

Drejtori i Mercedes-Benzit Dieter Zetsche ka shkuar në pension më 22 maj, ndërsa kompania BMW e ka përshëndetur shkuarjen e tij më një spot të këndshëm, transmeton Gazeta Metro.

Në videon e BMW-së është paraqitur një dubler i Dieter Zetscheit gjatë ditës së fundit të punës ne vendin e drjetorit të Mercedes-Benzit.

Pasi që kthehet në shtëpi me Mercedesin e tij, hapen dyert e garazhit, ndërsa dubleri i Zetscheit del prej saj duke drejtuar një BMW, me porosinë – “përfundimisht i lirë”.

Videoja përfundon me fjalët “faleminderit për vitet e shumëta të konkurrencës inspiruese”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë