Loading…

Bodybuilderi kosovar shfaqet i tëri i gjakosur: Thotë se u sulmua nga persona ‘shumë të njohur’

  • 22/02/2021 | 23:32

Bodybuilderi kosovar shfaqet i tëri i gjakosur: Thotë se u sulmua nga persona ‘shumë të njohur’

Bodybuilderi kosovar, Flamur Grabovci është sulmuar në ambientet e punës nga tre persona, që ai i quan shumë të njohur.


Me anë të një postimi në rrjetin social, Facebook, Grabovci ka njoftuar për sulmin që tre persona ia kanë bërë në vendin e punës.

Ai ka theksuar se ka kaluar gjithçka tani dhe është shëndosh e mirë – por thotë se që nuk pajtohet assesi me faktin se si sulmohet një sportist në vendin e punës.

Vlen të potencohet se Grabovci është Kampion i Kosovës në peshën +80 kilogram dhe gjithashtu në të kaluarën ka korrur sukses edhe në Zvicër në Swiss Class.

Pas sulmit qe pata ne vendin e punes nga tre persona shum te njofshëm qe me
sulmuan per “tekat e tyre”morra shum…

Posted by Flamur Grabovci on Monday, 22 February 2021

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë