Loading…

Boiken Abazi shqetësohet për shqiptarët që po e përcjellin ‘Big Brother’

  • 03/12/2021 | 23:50

Boiken Abazi shqetësohet për shqiptarët që po e përcjellin ‘Big Brother’

Ish kryetari i LVV’së në Tiranë, ka komentuar reality show Big Brother Albania VIP, duke paraqitur një lloj ‘’shqetësimi’’ për të, shkruan Gazeta Metro.


Abazi, përmes një postimi në  Facebook përmendi zhvillimet e fundit me disa nga banorët aty, derisa me ironi theksoi vëmendjen e madhë që po i kushtohet këtij emisioni.

‘’ Një mënyrë për ta ditur nëse je apo jo viktimë e shoqërisë së spektalit në Shqipëri janë ngjarjet e Donaldid në BBV. Nëse nuk je i/e informuar mbi çfarë ka ndodhur, ka ende shpresë’’, shkroi Abazi.

Por kjo la të kuptohet se edhe Boikeni po e përcjell pasi që i di ngjarjet që po ndodhin aty./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë