Loading…
Bomba e radhës, Ronaldo zihet duke tradhtuar të dashurën e tij Georginën
  • 07/11/2018 | 20:51

Bomba e radhës, Ronaldo zihet duke tradhtuar të dashurën e tij Georginën

Ylli i futbolli portugez, Cristiano Ronaldo, është pa dyshim një ndër futbollistët më të mirë të 10-vjeçarit të fundit. Por aji gjithashtu është shumë i suksesshëm edhe jashtë fushës, ku numëron në koleksionin e të dashurave të tij shumë nga femra, mga më të njohurat deri edhe te ato enigmatiket.

Ndërkohë që të shumta ejani edhe ato femra që kanë pretenduar dhe pretendojnë se kanë pasur qoftë edhe një flirt të vetëm, apo edhe lidhje dashurie me futbollistin portugez.

Por telashet duket se nuk kanë fund për Ronaldon. Ndërkohë që po përballet me akuza për përdhunim, një tjetër femër ka dalë në dritë dhe pretendon që ka një marrëdhënie të veçantë me ish-yllin e reali të Madridit.

“Nëpërmjet një miku të përbashkët që ia dha numrin tim, Cristiano Ronaldo më kontaktoi: kemi shkëmbyer disa mesazhe në telefon. Ai donte të më bënte komplimente sepse kishte parë shërbimet e mia fotografike në revistën “For Men”. Ylli i bardhezinjve më ka komplimentuar atë: “Më tha: “Je shumë e bukur”.

Isha mjaft e ngazëllyer kur dëgjova komplimentet nga një mashkull si ai. Përherë i rrethuar nga femra shumë të bukura dhe që janë prototip i bukurisë”, u shpreh Manuela Ferrara.

Por sikur të mos mjaftonin këto, bukuroshja u shpreh se ka komunikuar me Ronaldon edhe për formacionet e Champions League të Juventus. Por për marrëdhënien me yllin portugez, tha që do e mbante private dhe s’do e tregonte publikisht.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë