Loading…

Bora dhe Donaldi bashkë, Beatrix reagon për herë të parë

  • 23/05/2022 | 21:18

Bora dhe Donaldi bashkë, Beatrix reagon për herë të parë

Në sfilatën stilistit nga Kosova Valdrin Sahiti, ishte e ftuar Bora Zemani, dhe në after party Bora u kap bashkë me Donaldin në disa skena gjatë festës.


Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas lajmeve të ribashkimit të Donaldit me Borën. Që pas publikimit të fotove e videove nga festa e Valdrin Sahitit ku Donaldi e Bora shiheshin bashkë, Beatrix u zhduk nga Instagrami, por tani është rikthyer.

Ajo ka postuar një foto të saj ku si gjithmonë shfaqet në super formë dhe ka shkruar një mesazh.

“Gjëja më e çuditshme nga rrjetet sociale është se ti kurrë nuk e di kush po shikon”, shkruan Trixa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë