Loading…

Bora dhe Donaldi kapen bashkë në jug, nisen në det me gomone

  • 01/08/2022 | 18:11

Bora dhe Donaldi kapen bashkë në jug, nisen në det me gomone

Tashmë nuk ka më dyshime që Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë rikthyer bashkë.


Fotot e publikuara nga JOQ e vërtetojnë më së miri, ku shihet dyshja që po kalon pushimet bashkë, ku nuk mungojnë as familjarët.

Bora shihet në kafe me vëllain e saj dhe vëllain e vogël të Donaldit.

Po ashtu fansat i kanë fotografuar edhe në det kur largohen me gomone në ndonjë nga plazhet e jugut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë