Loading…

Bora e Trixa shfaqen me kapelën e njëjtë, kush kë kopjoi

  • 10/08/2022 | 13:20

Bora e Trixa shfaqen me kapelën e njëjtë, kush kë kopjoi

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj, ishin personazhet më të përfolura në media qysh kur Trixa krijoi lidhje me Donaldin në “BBV”.


Ani pse dikur ishin mikesha mes vete, sot ato nuk gëzojnë raport të mirë.

Së fundmi kanë marrë vëmendje me paraqitjen e tyre të ngjashme.

Dyshja kanë publikuar foto në rrjetet sociale ku shfaqen me kapelën e njëjtë.

Ishte Bora ajo që publikoi rreth një muaj më parë disa foto e veshur me të zeza dhe me një kapelë.

E Trixa, publikoi rreth një javë më parë një foto ku kishte vënë një kapele të ngjashme me atë të Borës.

Por, moderatorja ka publikuar sërish një foto me të njejtën kapele në rrjetet sociale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë