Loading…

“Bora Zemani ka qenë në lidhje 185 herë”

  • 09/11/2021 | 21:07

“Bora Zemani ka qenë në lidhje 185 herë”

Alban Dyrmishi, ish-konkurrenti i Përputhen ka shpërthyer në akuza ndaj gjithë stafit të këtij emisioni.

Por, anash për të nuk ka mbetur as moderatorja Bora Zemani, për të cilën ka thënë se ajo njihet vetëm për lidhjet e saj.

Në postimin e bërë në llogarinë e tij në Instagram, ai ka thënë se ai ja ka qenë e lidhur plot 185 herë.

“Dhe e fundit Bora Zemani, prezantuesja mike e ngushtë e Olses dhe përsëri një nga njerëzit më të afërt të emisionit. 30 vjeç në jetën e saj, dihet sa sukses ka me lidhjet. Është lidhur 185 herë e është ndarë 815 herë”- shkruan konkurenti në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë