Loading…

Bora Zemani konfirmon largimin nga ‘Përputhen’

  • 04/08/2022 | 16:01

Bora Zemani konfirmon largimin nga ‘Përputhen’

Tash e sa kohë në media po përflitet se moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani do largohet nga reality-show, ‘Për’Puthen’.


Sot këto lajme i konfirmoi vet Bora sot me anë të një postimi në Instagram.

Po ashtu ajo ka folur për rrugëtimin e ri ku konfirmoi se do jetë prezantuese e emisionit “Dancing With the Stars”

“Një rrugëtim i ri për mua në @topchannelalbania. A jeni gati te shihni personazhet tuaj të preferuar në arenën e kërcimit? Shihemi së shpejti!! Muzikë të lutem????”, ka shkruar Bora.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë