Loading…

Bora Zemani merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e saj

  • 03/12/2021 | 09:16

Bora Zemani merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e saj

Pak kohë më parë u përfol se Festivali i RTSH-së do të drejtohej natën e parë nga Bora Zemani, Jonida Maliqi, Isli Islami dhe Kelvi Kadilli.


Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Bora Zemani ka hequr dorë nga prezantimi i festivalit duke mos e parë të denjë për karrierën e saj ose ndoshta arsyeja e fshehur kanë qene trazirat e momentit.

Po të njejtat burime kanë pohuar se në skenë krahë Jonidës, Islit dhe Kelvit do të ngjitet Xhemi Shehu.

Xhemi pas largimit nga Portokalli është tërhequr nga ekrani por duket se tashmë ka ardhur momenti të rikthehet serish.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë