Loading…

Bora Zemani thyen heshtjen: Mos e gjykoni Donaldin, unë nuk po e bëj

  • 04/12/2021 | 22:56

Bora Zemani thyen heshtjen: Mos e gjykoni Donaldin, unë nuk po e bëj

Bora Zemani ka thyer heshtjen më në fund, pas situatës së krijuar në Big Brother Albania VIP, shkruan Gazeta Metro.


‘’Lidhja’’ e krijuar mes Beatrix e Donald zgjoi reagime të shumta, nga dy palë.

Disa linin fajtor Donaldin e disa të tjerë Beatrixin. Komentet negative kishin vërshuar nga të gjitha anët, e për këtë moderatorja ka vendosur të bëjë një reagim.

Ajo tha se Donaldi është njeri dhe gabon si  gjithë të tjerët, por u lut nga publiku të mos gjykohet pasi ajo vetë nuk po e gjykon.

Më poshtë reagimi i saj:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë