Loading…

Bora Zemani tregon se a është në lidhje me Atdheun

  • 03/10/2021 | 18:48

Bora Zemani tregon se a është në lidhje me Atdheun

Bora ka treguar njëherë e mirë raportin e saj me dashurinë.


Moderatorja Bora Zemani, ishte sot e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” n nuk i shpëtoi dot pyetjeve për jetën e saj private, sidomos pas lajmeve të fundit se ajo është në një lidhje me Atdheun.

Bora tha se është beqare dhe se po angazhohet me punën e me djalin. Sa për dashurinë, moderatorja u shpreh se nuk i mungon sepse po të donte do e kishte gjetur.

“Jam single. Nuk na del koha për vete. Edhe në këtë periudhë çuni është në një moshë delikate, do përkushtim, dhe unë jam e angazhuar për shumë punë. Gjithë ajo kohë e zënë me punë, koha tjetër e mbetur është për Arborin dhe s’ke kohë për gjë tjetër. Nuk më mungon me thënë të drejtën se po të doja e kisha gjetur”, tha Bora.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë