Loading…

Bora Zemani vjen me urimin më të ëmbël për shoqen e saj

  • 06/10/2022 | 15:24

Bora Zemani vjen me urimin më të ëmbël për shoqen e saj

Bora uron shoqen e saj të ngushtë Semi Jaupaj për ditëlindje, shkruan Gazeta Metro.


Moderatorja nuk i kurseu aspak fjalët e ëmbla për shoqen  e saj.

Postimi i Borës tregon një miqësi që do ta dëshironte çdokush.

“Edhe të kisha një motër vërtetë nuk do ta doja më shumë se ty!”, ka shkruar Bora në Instagramin e saj./gazetametro.com

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë