Loading…
Borini: Kurrë nuk isha pranë transferimit në Kinë
  • 21/01/2019 | 22:18

Borini: Kurrë nuk isha pranë transferimit në Kinë

Sulmuesi i Milanit, Fabio Borini këmbëngul se nuk ishte kurrë afër transferimit në Kinë.


Borini është deklaruar rreth spekulimeve që e lidhin atë me klubin nga Superliga e Kinës, Shenzhen FC.

Sulmuesi italian ka deklaruar pas fitore 2-0 ndaj Genoas, se ai kurrë nuk ishte afër transferimit në Kinë.

“Kjo fitore është e rëndësishme në vijimin e ndeshjeve të vështira që na presin, sepse fitorja në Genoa është gjithmonë e komplikuar dhe i hedh të tjerat pas”.

“Është gjithmonë pak më e lehtë pasi të shkosh në sulm”.

“Golat? Kur punoni shumë fortë dhe mirë, dhe shpaguheni për të, është gjithmonë mirë”.

“A ndiheni si një xhoker në kuti? Jo”, përfundoi sulmuesi italian.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë