Borrell anuloi fluturimin, flitet që dialogu do të vazhdojë edhe nesër

Burime të Gazeta Metro kanë thënë se shefi i diplomacisë europiane, Josep Borrell, ka anuluar fluturimin dhe flitet që bisedimet në Ohër do të zgjasin edhe nesër. Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic dhe ndërmjetësuesit europianë, Josep Borrell dhe Miroslav Lajcak mbi nëntë orë janë duke mbajtur takime bilaterale dhe trilaterale në … Vazhdoni me leximin e Borrell anuloi fluturimin, flitet që dialogu do të vazhdojë edhe nesër