Loading…

Bota e artit në zi: Vdes këngëtari i njohur në moshës të re

  • 04/10/2021 | 19:24

Bota e artit në zi: Vdes këngëtari i njohur në moshës të re

Ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19, këngëtari nga Kosova, Kushtrim Sylaj. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur ish-deputeti Rasim Selmanaj.


Përmes një postimi në Facebook, ai ka deklaruar se do ta kujtojnë gjithmonë si pika e djalit. “Lajm tronditës! Kushtrim Sylaj nga Mazniku i Deçanit humb jetën me covid 19. Ishe këngëtar i spikatur e pika e djalit! Kështu do të kujtojmë! Lutemi për shpirtin tënd Kushtrim!”, ka shkruar ish-deputeti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë