Loading…
Bota e fshehtë: Zbulohet lidhja mes Putinit dhe Illuminatit
  • 15/03/2018 | 23:25

Bota e fshehtë: Zbulohet lidhja mes Putinit dhe Illuminatit

Konstantin Petrov është shkencëtar në “Akademinë e Informacionit Ndërkombëtar”, ndërsa është përjashtuar nga armata ruse në vitin 2000 për shkaqe të panjohura.


Ai ka qenë ndër të parët që pati filluar të fliste për “Botën e fshehtë”, për të cilën tha shumë fjalë të cilat sot konsiderohen si komplot, transmeton gazetametro.net

“Gjenerali Petrov fliste për strukturat e elitës në botë. Ai sqaron se presidenti aktual rus nuk ka hyrë kurrë në luftën për barazi “, ka thënë ai.

Ai vdiq papritur në vitin 2009, ndërsa para disa ditëve në internet u shfaq një video shumë interesante./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë