Loading…

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston përsëri bashkë

  • 15/09/2020 | 19:19

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston përsëri bashkë

Pesëmbëdhjetë vjet pas divorcit, aktorja Jennifer Aniston dhe aktorit Brad Pitt do të marrin pjesë në fushatën “Fast Times at Ridgemont High”, e cila do të mundohet të mbledh sa më shumë që mundet fonde për ata që u dëmtuan më shumë nga koronavirusi, transmeton Gazeta Metro.


Ish-bashkëshortët Jennifer dhe Brad janë bashkuar në lidhjen speciale në internet, e cila përfshin edhe të famshëm të tjerë, dhe do të transmetohet të enjten.

Fotografitë e para nga ngjarja u zbuluan në publik, tregon dyshen për here të parë në një bashkëpunim pas ndarjes së bujshme.

Ndryshe, përveç tyre, pjesëmarrës tjerë do të jenë edhe Morgan Freeman, Julia Roberts, Mattheë McConaughey dhe të tjerët, ndërsa kjo lëvizje është mirëpritur nga shumë të tjerë anembanë botës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë