Loading…

Brad Pitt harron Angelinen, feston ditlindjen e ish të dashurës

  • 12/02/2019 | 11:16

Brad Pitt harron Angelinen, feston ditlindjen e ish të dashurës

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë të njohur për historinë e tyre famëkeqe, transmeton Gazeta Metro.


Aktori Brad Pitt dhe Jennifer Aniston ishin të martuar më herët dhe së fundmi ata  janë parë sërish nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Aktorja e famshme ka festuar 50-vjetorin e saj të lindjes në një lokal me një numër të madh të ftuarish ku është spikatur edhe Pitt.

Mes turmës së madhe të të ftuarëve paparacët kanë fotografuar edhe Brad Pitt, i veshur me të zeza dhe një kapele duke u përpjekur t’i shmangej takimeve me të ftuarit e tjerë.

Mendohet se është miku i tyre i përbashkët George Clooney ai i cili i ka shtyrë që ata të shoqërohen sërish bashkë. Se çfarë do të ndodhë më vonë mes tyre kjo mbetet ende për tu parë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë