Loading…

Bravo Bebe Rexha: Rrëmben dy çmime në ‘BMI Awards’

  • 15/05/2019 | 18:40

Bravo Bebe Rexha: Rrëmben dy çmime në ‘BMI Awards’

Ylli botëror, Bebe Rexha ka “pushtuar” edhe një herë me talentin e saj, transmeton Gazeta Metro.


Edhe këtë herë si çdo tjetër ajo është vlerësuar për punën e saj, por këtë herë ajo është shpërblyer për projektet e fundit.

Bebe Rexha në “BMI Awards” morri dy çmime, atë të “Most performed pop song” dhe “Song of the year”.

Këto dy çmime Bebe i fitoi për këngën “Meant to be” të cilën e kishte në bashkëpunim me Florida Georgia Line, këngë kjo e cila i morri plotë 766 milionë klikime në YouTube./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë