Loading…

Brenda 24 orëve 48 aksidente në komunikacion

  • 12/11/2016 | 10:30

Brenda 24 orëve 48 aksidente në komunikacion

Policia e Kosovës, në raportin 24 orësh, ka njoftuar se ditën e djeshme kanë ndodhur gjithësej 48 aksidente, ku 19 prej tyre kanë përfunduar me persona të lënduar. Ndërkohë që 29 aksidente të tjera përveç dëmeve materiale kanë kalauar pa persona të lënduar.

Ndërsa gjatë ditës së djeshme policia ka shqiptuar gjithësej 926 tiketa trafiku.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë